23773 Meredith Court Leonardtown, MD 20650
Pending (347 Days)
MLS #:
MDSM2022554
Taxes
$4,813(2024)
Lot Size
7.02 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
1997
BRIGHT IDX
Last checked May 17 2026 at 5:41 AM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
- Half Bathroom: 1
Listing Price History
Oct 31, 2025
Price Changed
$640,000
-5%
-$34,900
Sep 12, 2025
Price Changed
$674,900
-1%
-$5,000
Jul 18, 2025
Price Changed
$679,900
-3%
-$20,000
Apr 30, 2025
Price Changed
$699,900
-5%
-$40,000
Description